Najlepšie hadice, kompenzátory a priemyselné spojky.

 
 
Kovové tlakové hadice
 
       
  Kovové tlakové hadice

Vlnovcové celokovové tlakové hadice z nekorodujúcich ocelí so špirálovou, alebo prstencovou (paralelnou) vlnou, s drôteným opletením z nekorodujúcej ocele zabezpečujúcim vysokú tlakovú odolnosť.

Materiál hadíc:
AISI 321(1.4541), AISI 316Ti (1.4571), na špec. požiadavku aj iný

Rozsah svetlosti:
DN5 až DN300

Teplotná odolnosť:
od -195°C do +600°C
Dovolený prevádzkový tlak: v závislosti na type hadíc a sile opletenia (max. 270 bar).

Použitie:
Kovové tlakové hadice sa používajú ako pohyblivé vedenia kvapalných a plynných médií, všade tam, kde sa vyžaduje absolútna tesnosť, vysoké prevádzkové tlaky za súčasného tepelného (max. 600°C) a dynamického namáhania. Dynamické namáhanie môže byť vo forme vibrácií, pravidelných pohybov alebo tepelných dilatácií.

Príklady použitia:
pohyblivé prívody vodnej pary, preprava chemicky agresívnych médií (kyseliny, lúhy), prípadne vedenie v chemicky agresívnych priestoroch, preprava horľavých kvapalín a plynov, vedenia v potravinárskom a farmaceutickom priemysle, vákuové hadice, dilatačné a protivibračné medzikusy, atď.

 

   

 

 

 

 
Kovové vinuté hadice
       
  Kovové vinuté hadice

Kovové ohybné hadice vyrobené vinutím profilovanej pásky s otvoreným, alebo uzatvoreným profilom. Prierez hadice môže byť kruhový, mnohostenný, alebo obdlžnikový. Hadice sa vyrábajú bez tesnenia, alebo s tesnením z bavlnených, sklenených, alebo medených vlákien.

Materiál hadíc:
Oceľova (11 331) pozinkovaná páska, alebo páska z nekorod ocele (17 240)

Rozsah svetlosti:
DN4 az DN300 podla typu hadice

Tepelná odolnosť:
až do 120°, 450° až 900°C podľa materiálu hadice a tesnenia.

Použitie:
Používajú sa ako ochranné, odsávacie a dopravné hadice. Vyrábajú sa z nich pružné výfukové hadice pre spaľovacie motory.

 

 

   

 

 

 

 
Kovové tvarovateľné trubky
       
  Kovové tvarovateľné trubky

Vlnité tvarovateľné trubky z nekorodujúcej ocele obojstranne ukončené otočnými závitovými koncovkami. Hadice môžu byť dodávané samostatne v metráži s koncovkami a opernými krúžkami. K hadiciam ponúkame montážnu kufríkovú sadu, obsahujúcu narádie na delenie hadíc a kvalitné zalisovanie sediel koncoviek.

Materiál hadíc:
Trubka - nekorodujúca oceľ AISI 316, Koncovky - mosadz, Delené operné krúžky - nekorodujúca oceľ, Ploché tesnenie - podľa účelu použitia

Rozsah svetlosti:
DN12 (G1/2"), 16 (G3/4"), 20 (G1")

Tlaková odolnosť:
do 1,8 MPa

Použitie:
Hadice sú určené na samostatnú kompletáž (delenie na konkrétnu dĺžku a zalisovanie sediel koncoviek) zákazníka priamo na mieste aplikácie. Použivajú sa na pripojenie bojlerov, kotlov, vodovodnych armatúr, chladiacich a vykurovacích jednotiek..., všade tam, kde je potrebné priamo na mieste montáže vyrobiť spoľahlivý spoj "na mieru" s dlhou životnosťou.


 

 

 

 

 

 


.

 

 

 
 
Jazyk
 
  Slovenský |  
     
     
foto
     
Informácie  
     
   
     
     
 
 
     
Kontakt
 
     
  tel. č.: 037 78 19 059  
  fax: 037 78 19 059  
  mobil: 0903 477 693  
     
  info@bemarc.sk  
     
 
Adresa:
 
BEMARC, s.r.o.
Hájske 199
951 33 Hájske
 
     
     
     
     
               
© BEMARC, 2010